Najlepsiejszego w Nowym 2013 Roku!

Szampan w wielu domach, na wielu balach już wybuchł, rozświetliły się fajerwerki, popłynęły słowa życzeń…

Nasz słodziak Krzyś też postanowił zachować się jak prawdziwy gentelman i wszystkim swoim kochanym blogowym Przyjaciołom chciałby złożyć najserdeczniejsze życzenia na ten Nowy 2013 Rok.

To, co Krzysiulek chciałby życzyć Wam, swojej najdroższej Rodzinie i przede wszystkim sobie, zamyka się w krótkiej myśli Marka Aureliusza:

 ”Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.”

Niech ta „13” będzie dla nas wszystkich po prostu lepsza, optymistyczna, szczęśliwa…

Oprócz tej zadumy, Krzysztofek nasz (jako, że znowu powracają ciche nadzieje na dom, a jego postanowienie noworoczne brzmi: „Będę zdrowiał”) stara się być w jak najlepszej formie, w dobrym nastroju i na dowód tego załącza Wam jeszcze i takie życzenia:

2 responses

  1. Puchatkowego Nowego Roku Kochany Krzysiu.Ciocia dopiero dziś trafiła do Twojego pamiętnika ale myślami cały czas jest z Tobą i mocno trzyma kciuki za Ciebie dzielny nasz zuchu.Kochanie Nasze życzymy Ci ZDRÓWKA,ZDRÓWKA,ZDRÓWKA i tylko ZDRÓWKA bo reszte czyli najwiecej miłości ile człowiek może przekazać drugiej osobie już masz od swoich NAJCUDOWNIEJSZYCH rodziców.Kochanie powiem Ci tak w tajemnicy i na uszko,że lepiej trafić nie mogłeś są FANTASTYCZNI ale ciiii…nie powtarzaj im;)Buziaki słoneczko i życzymy Ci jak najszybszego powrotu do domku i w końcu do swojego łóżeczka.
    Kochani Szczęśliwego,Spokojnego Nowego Roku i żebyście go spędzili razem w trójke w domu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s