Krzyś życzy miłego wieczoru :-)

Krzyś życzy miłego wieczoru  :-)

Nasz przekochany Szkrab dowiedział się jak bardzo chętnie głosujecie na jego „małeconieco” w Blog Roku (post poniżej) i jako mały cheerleader, zamiast pomponów, dorwał w rączkę grzechotkę i ciesząc się siam dopinguje 🙂
Przy okazji, chciał powiedzieć, że choć dziś miał troszkę kapryśny dzień i najlepiej mu było na rączkach lub w towarzystwie (dziękujemy wujku Patryku!:-*), to czuje się „ciałkiem ciałkiem” i już by było wszystko super, ale czekamy na ostatnie konsultacje profesorów w sprawie różnych dolegliwości Krzysiulka, aby wyszedł do domku w jak najlepszej formie… I niech ta forma nabiera krzepy, bo nasze „tęsknię” rzucane synkowi na „dobranoc” powoli staje się wyświechtanym sloganem…Krzysiu, czekamy Kochanie na Ciebie! :-*
Jeszcze raz dziękujemy za głosy na bloga, a Zapominalskim przypominamy, że głosowanie jeszcze trwa (do 31/01)! Krzysiowa kraina ma baardzo wielu Przyjaciół, co wzrusza, cieszy, motywuje, daje siły… DZIĘKUJEMY!:-)

8 responses

  1. Myślę że tęsknie powiedziane własnemu dziecku nigdy nie będzie wyświechtane. Niemniej jednak życzę Wam z całego serca, byście nie musieli tego słowa więcej powtarzać Krzysiowi!!!
    Bardzo wzruszający blog i historia. Trzymam kciuki za Krzysia i życzę Rodzicom dużo siły. Jesteście wszyscy bardzo dzielni. Od jakiegoś czasu zaglądam tutaj i jestem z Wami myślami. Życzę samych dobrych dni!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s